Home O blogu

o_blogu

O blogu

Cyclingirl.pl to miejsce tworzone przez parę kolarzy, którzy lubią podróżować. Pisałam pierwsza, ale szybko dołączył Marcin (i jego Męskim okiem), a nazwa bloga na razie została. Na pierwszym planie jest rower, w tym bardziej pro wydaniu – na szosie. Ale jest też miejsce na jego codzienne wydanie – rower miejski. Z naszego bloga dowiesz się, jak trenujemy, jak jemy i co lubimy poza kolarstwem. Piszemy o naszym życiu z 7 rowerami i głowami pełnymi pomysłów.

Kto pisze?

Ania

Pamiętasz naukę jazdy na rowerze? A swój pierwszy rower? Ja pamiętam chodnik z kostki i kij rodzicielski dbający o to, abym się nie przewróciła. Trochę przeszkadzał, a dodatkowo głupio było „ganiać” tak tatę. Oderwałam więc stopy i przejechałam swoje pierwsze metry samodzielnie. I wtedy zrozumiałam, że rower może mnie zawiść tam, gdzie chcę.
Potem było już łatwiej. Pokonywałam kolejne dłuższe dystanse wokół Warszawy na moim zielonym rowerze górskim. Teraz na rowerze szosowym jeżdżę jeszcze dalej. I tak przejechałam kiedyś 300 km w jeden dzień. Jednak marzę, aby przejechać 1008 km w 3 dni.
Moje cele podróżnicze należą do tych bardziej standardowych. Uwielbiam Jurę i Bieszczady, ale odwiedziłam też Nowy Jork. Wrócę tam jeszcze, aby pojeździć szosą po Central Parku. Czasem, gdy nie pada, jeżdżę do mojej pracy w ngo na rowerze miejskim. To przecież tylko 20 km w jedną stronę.

Marcin

Zawodowo inżynier, prywatnie mąż Ani, hobbistycznie kolarz – amator lubujący się w dystansach ultra. Ukończył Maraton Rowerowy dookoła Polski (MRDP) oraz dwukrotnie Bałtyk Bieszczady Tour. W 2015 roku przejechał polskie góry w ramach górskiej edycji MRDP.

Można go również podglądać na Facebooku: www.facebook.com/nablacie

Kontakt

Kontakt: ania@cyclingirl.pl

Kontakt: marcin@cyclingirl.pl

Współpraca

Obecnie współpracujemy z marką Mio.