Jaka jest koszulka idealna?

Blog / Lifestyle / porady / Sprzęt / 13 września 2015

W tym roku trwały jej poszukiwania. Stawiałam na ciekawe wzory i wygodę.

Koszulki Mimo
Posiadam dwie w rozmiarze S (to ważne). Idealne na ciepłe dni, dopasowane, tak mocno, że jak jak włożę coś do tylnej kieszeni, to potem trudno wyjąć. Nie jest też łatwe jej zakładanie, bo to S z tych mniejszych, a i suwak z przodu jest dosyć „krótki”, tak tylko do biustu. Kieszonki z tyłu wypadają praktycznie mocno na plecach. Przynajmniej nic nie wypadnie, bo mocno przylega do ciała. Uwielbiam oba wzory i materiał – jest delikatny dla skóry. Cena też nie jest zła (ok. 120 zł). Jednak to nie koszulka idealna.

Dopasowanie: mocno dopasowana
Kieszenie: 3 otwarte, bez suwaka
Cena: ok. 120 zł

3

Koszulka Mack Cycling
Warsaw Cycling, Forward Cycling i inne marki zagraniczne, a wśród nich nasza polska! Świetny zabieg pomysłodawcy, żeby markę pozycjonować już na poziomie europejskim. Cenowo najdroższy zakup, bo za trzeba zapłacić 209 zł, ale nie jest to cena zaporowa. Tutaj płacimy za design. Kupiłam od razu koszulkę i czapeczkę. Wybrałam model z pięknym kolorem miętowym. Bardzo ciekawy materiał, dużo przewiewniejszy niż np. Mimo – idealny na upały. Tylko ubrać się w to gorące dni…ech – gumowe zakończenia rękawków nie ułatwiają sprawy. Z drugiej strony duży plus za to, że suwak z przodu można mocno rozpiąć, co ułatwia ubranie się. Kolejna S z tych bardziej dopasowanych. Fajna wysoka stójka przy kołnierzyku. Jednak to wciąż nie ta koszulka.

Dopasowanie: mocno dopasowana
Kieszenie: 3 otwarte, bez suwaka
Cena: 209 zł

1

Koszulka Rogelii
Najtańsza koszulka z mojej kolekcji, rozmiar S, ale z tych mniej dopasowanych, więc na większości zdjęć wygląda jakbym miała wielką fałdę tłuszczu na brzuchu. Minus 100 do stylówy. Ma jedną dla mnie ważną zaletę – można podwinąć mocno rękawki, więc nie muszę mieć opalonych ramiona jak prawdziwy kolarz!!! Dostęp do kieszonek jest też zdecydowanie ułatwiony. Poza tym jest ich 4 , a nie 3. Ta czwarta jest z suwakiem, więc np. można zapakować tam klucze do domu i kasę, które będą tam naprawdę bezpieczne. Koszulka najbliższa ideałowi.

Dopasowanie: z tych ciut luźniejszych
Kieszenie: 3 otwarte, 1 z suwakiem
Cena: 84 zł

2

Jaki morał jest tej historii? Warto jest mieć kilka koszulek:)






Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.




Previous Post

Podsumowanie sierpnia

Next Post

21 km




More Story

Podsumowanie sierpnia

Spotkało mnie całkiem niespodziewanie. Urlop od dłuższego czasu miałam zaplanowany na koniec sierpnia i tylko nawoływania...

10 September 2015