Klasyk Kłodzki

Blog / Maratony / Sport / 28 lipca 2014

cyclingirl.pl
Drugi start w maratonie. W pierwszym porywie dystans mega – 110 km. Skończyło się na 15 minutach kary i 67 km. Góry nie są dla mnie.

Podjazdy
W pewnym momencie osiągnęłam zawrotną prędkość na podjeździe – 5km/h. Chyba szybciej podeszłabym, nawet w spd-ach. Brakowało przełożeń, oj brakowało.

Zjazdy
„Jak oni jadą??? Jajka można sobie potrzaskać” – zasłyszane od kolarza, który zjeżdżał wyjątkowo wolno pewnie ze 35-40 km/h po asfalcie, który nie był idealny. Zjeżdżali szybciej. Nie wiem jak oni to robili. Nie wnikam. Dla mnie pękł rekordy zjazdu – skromne 53 km/h, a i tak miałam wizję, że zaraz ktoś wyjedzie z bocznej drogi, a wyląduję z kierownicą wbitą w udo.

Ten jeden zjazd
Piękne 11 km. Wiatr we włosach, równy asfalt, urocze czeskie domki, pola, drzewka i niebieskie niebo.

Sam Klasyk
Świetna organizacja, super bufet na większej pętli (na mniejszą nie miałam okazji wjechać). Stałam tam i jadłam, a to arbuza, a to banana, a to bułeczkę, a może jeszcze wafelka. Gratulacje dla organizatorów.

Kudowa Zdrój
Tak krótki dystans i na mecie byłam „wyjątkowo” szybko (w porównaniu z dystansem giga w Łasku). Podjechaliśmy do Kudowy. To były moje drugie wakacje w życiu – minęło prawie 25 lat. Nie zapamiętałam nic. Tylko jakoś tak wszędzie było blisko:)

Błędne skały
A następnego dnia:


Tagi: , ,Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

228 km w jeden dzień

Next Post

336 km w jeden dzień

You might also like


More Story

228 km w jeden dzień

  Czyli idealny dzień lata - myślałam, że model ICM miał trudności, bo nie pokazywał żadnych chmur tego dnia:) 9:00 Start....

20 July 2014