Jura

Blog / Podróże / 25 stycznia 2015

– Czy jesteśmy w Tatrach? – dziecko zapytało. Ojciec odpowiedział – Nie, jesteśmy w Ojcowie. Dla mieszkańca Mazowsza okolice Ojcowa wyglądają górzyście. Rodzina była oczywiście z Mazowsza.

Decyzja o wyjeździe w Jurę została podjęta bardzo spontanicznie – w końcu to jeden z naszych ulubionych kierunków. Jeździliśmy tu na góralach, szosówkach, biegówkach, snowboardzie, nartach zjazdowych i po prostu spacerowaliśmy. Byliśmy tu o każdej porze roku. Mamy nawet ulubioną restaurację w Ojcowie – świetne sałatki tam serwują.

Udało nam się załapać na śnieg – pięknie przez dwa dni śnieżyło!

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingir.pl

I dowód, że śnieg, śnieg, śnieg wszędzie!

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

W sobotę wieczorem jeszcze wypad do Krakowa – zjedliśmy w obiad w naszym ulubionym miejscu. Jura i Kraków to zdecydowanie nasze miejsca!

cyclingirl.pl


Tagi: ,Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

XXVI Warszawski Triathlon Zimowy

Next Post

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że się tego nie zrobiło

You might also like

  • Dla mieszkańca Krakowa Ojców tez wygląda całkiem górzyście 🙂 Marzec – maj będzie w sam raz okresem, żeby się tu kilka razy rowerkiem udać. W sezonie niestety turystyczny sajgon i ludzie na każdym kroku.

    • Też unikam standardowych kierunków turystycznych w sezonie – patrz – polskie morze. Choć samo morze jest świetne, tylko te deptaki przed…


More Story

XXVI Warszawski Triathlon Zimowy

To już mój drugi Zimowy Triathlon. W zeszłym roku startowałem tylko na etapie rowerowym podczas wyścigu drużynowego....

21 January 2015