(Pod)warszawska jesień

100-200 km / Blog / Wycieczka / 19 października 2014

Ostatni weekend upłynął mi na chorowaniu. Mój organizm przechorował zmianę pór roku, teraz mam spokój do wiosny. Rozpoczął się też trudny okres w pracy i późno wychodzę z biura. Na spinning dopiero udało mi się dotrzeć w środę, ale za to w weekend nadrabiam zaległości. Sobota rano spinning, a w niedzielę szybka akcja i szosa z koleżanką. Trasa niezbyt wymagająca – w okolicach Warszawy gigantycznych podjazdów nie uświadczysz. Ostatnio na szosie jeździłam w Rewalu, czyli miesiąc bez jeżdżenia. Dystans 60-70 km – idealny po takiej długiej przerwie. Okolice dobrze mi znane – Otwock, Karczew (przeprawa promem!), a po drugiej stronie Konstancin, Gassy. W efekcie wyszło 98 km, bo wróciłam do domu na rowerze – jesień w tym roku łaskawa jest dla kolarzy.

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl

cyclingirl.pl


Tagi: ,Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

Torba kurierska dla dziewczyny - test

Next Post

Śniadanie mistrzów

You might also like


More Story

Torba kurierska dla dziewczyny - test

Klasyczne podejście do tematu - Marcin szukał dla siebie torby, więc znalazł dla mnie. Cena była atrakcyjna jak na torbę...

8 October 2014