Prezenty dla kolarek

Blog / Lifestyle / porady / 30 listopada 2015

Szukasz prezentu dla dziewczyny, której pasją jest rower nie tylko szosowy, ale miejski, MTB? Jeśli daje Ci znaki, podsyła linki, lub opowiada o konkretnych ubraniach, sprzętach, trzeba posłuchać! Kupić nietrafiony prezent jest bardzo łatwo. Dlatego warto podpytać osobę bliską osobie, którą chcesz obdarować, ale czasem nie ma takiej opcji. Nie znajdziesz tu propozycji ubrań czy sprzętu rowerowego. To kwestia gustu, potrzeb, preferencji osoby. Niektóre z zaproponowanych rzeczy kupiłam dla siebie, a niektóre otrzymałam w prezencie. Mam słabość do grafik kolarskich, a może po prostu do ciekawych ilustracji stylizowanych na vintage? Kolorowy dzwonek, który jest stałym elementem miejskiego roweru, dostałam z okazji imienin. Nie użyłam go ani razu, ale jest. Cenowo bardzo zróżnicowane propozycje, ale oto są:

1. Pielesze

posciel
linki: pościel, pościel, narzuta

2. Zastawa

kubki2

 

link , link

3. Plakat/poster

postery

Linki: SZOSA, poster, poster

4. Torba płócienna z motywem rowerowym

torby2

 

link, link

5. Prenumerata magazynu SZOSA

prenumerata

6. Rękawki kolarskie

Może są i biegowe, ale co za różnica, jak spełniają podobną funkcję!

rekawki

7. Czapeczki kolarskie

czapeczki

link, link, link

8. Rowerowy gadżet

Nie proponuję tutaj jednak zestawu wyjątkowych kół, pompki, zestawu narzędzi. Mam propozycję prawdziwych gadżetów rowerowych, choć zdecydowanie one bardziej pasują do rowerów miejskich, a nie szosowych!

Dzwonek

dzwonki

Światło na rower

lampki

 

Nakrętki na wentyle

nakretki_na_wentyle


Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

Gdańsk bez Neptuna

Next Post

Ładowanie telefonu i gpsa na długim dystansie  • Green Velo Official

    Świetne pomysły na prezenty! W tym roku Mikołaj będzie miał łatwiej 🙂 a w Nowym Roku zapraszamy, aby rozwijać rowerową pasję na naszym Szlaku Green Velo 🙂


More Story

Gdańsk bez Neptuna

Myśląc o wycieczce do Gdańska, masz przed oczami tego gołego gościa z widłami w ręku? Na gdańskim Starym Mieście...

25 November 2015