Share Week 2015

Blog / Lifestyle / 18 marca 2015

Zgodnie z zasadami ShareWeek, przedstawiam krótką listę blogów, które polecam. Mimo, że czytam blogi o różnych tematykach dziś skupię się tylko na rowerowych. Kolejność przypadkowa.

rovver.pl

Czytałam regularnie, ale kupił mnie wywiadem z żoną i opisem czterogodzinnego podjazdu pod wulkan. Łukasz (bo tak ma na imię autor) pisze testy w stylu „pro kolarza”, które zainteresują także tych którym daleko do bycia „pro”.

szosa.blog.pl

Rekomendacja jest bardzo podobna jak powyżej – pisane również bardzo „pro” ale z perspektywy kobiety. Warto też zwrócić uwagę na profil bloga na Facebooku – jesteśmy pozytywnie zasypywani informacjami o kolarstwie kobiet. W związku z tym, wielki plus dla autorki za pracowitość.

roweroweporady.pl

Tym razem mniej „pro” ale wciąż bardzo interesująco. Rowerowe Porady, jak sama nazwa wskazuje, to blog skierowany głównie do mniej zaawansowanych cyklistów. Znajdziemy tam odpowiedzi, chyba na wszystkie pytania dotyczące roweru, jakie możemy sobie wyobrazić.


Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

All inclusive, czyli rowerem po Fuercie

Next Post

Fotki z Fuerty
More Story

All inclusive, czyli rowerem po Fuercie

Czyli wszystko w cenie: piękne widoki, góry, wiatr, słońce, a wieczorem relaks przy lampce wina. Wydawało się, że Fuerteventura...

16 March 2015