5 pomysłów na spędzenie Walentynek

Blog / Lifestyle / 9 lutego 2015
cyclingirl.pl

unsplash.com

Już widać w witrynach sklepowych moc serduszek, kolor czerwony rządzi. Ostatnio w Lidlu znalazłam nawet odpowiednio zapakowany ser pleśniowy. Piękny, różowy, w kształcie serduszka. Już to widzę „Kochanie, mam dla Ciebie wyjątkowy prezent… ser!”. Ser jako element romantycznej kolacji? Spece od marketingu wiedzą lepiej.

Pomysły na spędzenie Walentynek?

Najpierw tradycyjne:

1. wspólne wyjście do kina, kolacja, romantyczny wyjazd na weekend, przemiły wieczór spędzony w domowym zaciszu

2. romantyczny wyjazd na weekend – fajnie, że Walentynki wypadają w sobotę…W sumie to wciąż romantyczna kolacja, jakieś spa, dorzućmy romantyczny spacer

3. przemiły wieczór spędzony w domowym zaciszu, czyli kolacja

A teraz moim zdaniem te mniej typowe:

4. wspólny trening – jedyne Walentynki, które zapamiętałam odkąd spędzam je z Mężem, to wtedy gdy wybraliśmy się na rowery stacjonarne. Ja miałam karnet, a on z okazji Walentynek wchodził na darmową wejściówkę. I te Walentynki jako jedyne pamiętam….

5. wzięcie udziału w maratonie pieszym

My wybieramy się tu: ino.lublin.pttk.pl/skorpion. Spędzimy przemierzając w sumie to jak na nasze pomysły trasę dosyć krótką, bo aż całe 20 km. Relacja na blogu już w niedzielę wieczorem! Zapraszam!


Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że się tego nie zrobiło

Next Post

Wstawaj! Szkoda dnia!
More Story

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż że się tego nie zrobiło

O bardzo nieudanym starcie w maratonie w Kołobrzegu krótko pisałam tutaj. Z drugiej strony jest to teraz  najczęściej...

27 January 2015