Siłka? Tylko z mężem!

Blog / Sport / Trening / 18 stycznia 2015

cyclingirl.pl

Czasem zdarza się, że powiem coś w tym stylu: „To nie dla mnie, ja nie lubię biegać, ani chodzić na siłownię”. Podczas przerwy świątecznej przerwy biegałam, a dzisiaj byłam na siłowni.

Ja, która zawsze wyrażałam się o siłowni w ten sposób: „Jak Was widzę pomiędzy tymi wszystkimi sprzętami, przyrządami, to mam wrażenie, że wszyscy łażą, a nikt tak naprawdę nie ćwiczy!”. No pewnie, że nie fair podejście. Wybrałam się na siłownię, bo uznałam, że muszę poćwiczyć ręce – mimo wszystko bardzo ważne przy jeździe na rowerze, choć na długich dystansach to po pewnym czasie i tak wszystko po prostu boli tak, że szkoda gadać. Jednak zaliczyłam pierwsze wyjście. Dla bezpieczeństwa z Marcinem, który mi udzielał wskazówek co do poruszania się w świecie pakernych panów z siłki. Wiem, wiem, ale muszę się otrzaskać z tym towarzystwem, że ja ćwiczę z hantelkami 3kg, a panowie z dużo większym obciążeniem.

Ćwiczyliśmy przez godzinę:

2x ćwiczenia na nogi (wykroki i przysiady na maszynie) – 3 serie

2x ćwiczenia na plecy (przyciąganie drążka) – 3 serie

2x ćwiczenia na klatkę (wyciskanie leżąc i siedząc) – ja hantelki 3 kg, Marcin 20kg – 3 serie

2x ćwiczenia na brzuch – 3 serie

Zdecydowanie wracam, ale jeszcze z mężem, co by utrwalić sobie ćwiczenia, a i aby odnaleźć się w świecie pakernych panów…. i pań.

A widzieliście jak Marcin pomyka na torze kolarskim w Pruszkowie? Podejrzeć można tutaj.


Tagi: ,Ania
Ania
Od 2 lat dumna posiadaczka roweru szosowego. Sezon 2013 poświęciła na dopasowanie roweru, aby w 2014 roku startować w ramach Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Rok 2015 to co raz dłuższe dystanse. Osiągnięcia 2014: pokonanie dystansu 336 km w 20 h i I miejsce w kategorii K2 w Pucharze Polski w Rowerowych Maratonach Szosowych. Marzy, aby kiedyś przejechać 1008 km w 3 dni.
Previous Post

Nowości

Next Post

XXVI Warszawski Triathlon Zimowy

You might also like

  • Coś w tym jest. 🙂 Zawsze lepiej jest ćwiczyć z asekuracją oraz z kimś kto może podpowiedzieć. Pozdrawiam. 🙂

    • Dokładnie tak – potem już będę mogła sama ćwiczyć:)

  • zapraszam na mój blog http://silowniany.blog.pl/, w całości poświęcony ćwiczeniom na siłowni, diecie i metodom treningowym. Dodatkowo relacje z wydarzeń w życiu kulturystycznym i porady w kształtowaniu właściwych postaw. Zachęcam do odwiedzania i komentowania!


More Story

Nowości

Uwielbiamy podróżować. To nie podlega wątpliwości. Nie ważne czy jest to wyjazd na weekend w Jurę, do ciepłych...

12 January 2015